درباره آیکان، درباره اصالت

شرکت مشاوران فناورپرداز نوآور آیکان با نام تجاری آیکان (آیکان یعنی اصیل) متشکل از گروهی از نخبگان، کارشناسان و مشاوران دانشگاه های تهران و شریف در حوزه‌های مختلف مهندسی نرم افزار، برنامه نویسی، بازاریابی و فروش آنلاین، مدیریت استراتژیک، اقتصاد و جامعه شناسی است. حوزه اصلی خدمات این مجموعه به عنوان یکی از شرکت‌های اقماری «هلدینگ باشگاه مشاوران» طراحی و بهینه سازی اختصاصی انواع وبسایت‌های سازمانی، شخصی، شرکتی و فروشگاهی است. علاوه بر این، طراحی اپلیکیشن، مشاوره و عارضه یابی، طراحی و اجرای کمپین‌های آنلاین نیز بخش دیگری از خدمات این مجموعه را تشکیل میدهد.

آیکان نخستین شرکت حوزه برنامه نویسی و خدمات طراحی و بهینه سازی سایت است که کار خود را متمرکز و با رویکرد اقتضائات خاص بازار ایران دنبال می‌کند. از همین روست که در تیم آیکان در کنار متخصصین طراحی و برنامه نویسی، متخصصین حوزه های مدیریت، اقتصاد و جامعه شناسی نیز حضور دارند. ما به عنوان مشاوری امین و با اتکا به ارزش سازمانی خود یعنی اصالت، باور داریم برای حضور موفق در بازار ایران لازم است تا بنیان و پایه‌های سازمان و کسب و شما اصیل و قدرتمندانه طراحی شود. از همین روست که قبل، حین و پس از طراحی پروژه، کسب و کار و سازمان شما، نه فقط از بعد فنی و صرفا آنالیز سایت؛ بلکه با رویکردی جامع مورد یک تحلیل و بررسی 360 درجه قرار می گیرد تا ضمن بررسی وضعیت و جایگاه کنونی شما در بازار و تحلیل اقتضائات خاص حوزه فعالیت سازمان شما در بازار ایران و نهایتا با توجه به اهداف آتی شما بهترین استراتژی برای طراحی پروژه های شما به کار گرفته شود.

افتخار آیکان در طی سالهای فعالیت خود، همکاری با سازمان‌ها و برندهای نام آشناست و این امر محقق نشده است جز با اعتماد و لطف مشتریان گرانقدر ما و تاکید تیم آیکان بر حفظ و تداوم اصالت در خدمات دهی به مشتریان است.